Filter kategorija
  • Aktivna(9)
  • Eksterna memorija(11)
  • eMobilnost(1)
  • Laptopi i tableti(46)
  • Printeri, Fax i kopir aparati(1)
  • Projektori i platna(2)
  • Računari(1)
  • Serveri i dodaci(1)
  • Skeneri(1)

Akcija

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Električni bicikl INOKIM OZO-A

    Električni bicikl INOKIM OZO-A

    eBicikla

    1.599,00 KM

    DOSTUPNO

    Električni bicikl INOKIM OZO-A

    Električni bicikl INOKIM OZO-A Kompanija INOKIM - lider u proizvodnji premium električnih romobila lansirala je novi proizvod električni bicikl OZO-A Električni bicikl OZO je dobitnik prestižnih nagrada za dizajn - a o kvaliteti bicikla govori dugogodišnji

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP ZBook Create G7 i7/32G/1T/V8/Win10pro (2C9N3EA)

    Laptop HP ZBook Create G7 i7/32G/1T/V8/Win10pro (2C9N3EA)

    Laptopi

    6.699,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop HP ZBook Create G7 i7/32G/1T/V8/Win10pro (2C9N3EA)

    Laptop HP ZBook Create G7 i7/32G/1T/V8/Win10pro 2C9N3EA Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' UHD AMOLED 3840x2160 - HDR 500 - 400cd/m2 - glare - na dodir Procesor Intel Core i7 -10850H 2 - 7 - 5 - 1 GHz 12MB 6C/12T Operativni sistem Windows 10 Pro Memorija RAM

    Vidi više Kupi
  • Multifunkcijski printer HP Ink Tank 415 WiFi

    Multifunkcijski printer HP Ink Tank 415 WiFi

    Multifunkcijski InkJet

    290,00 KM

    DOSTUPNO

    Multifunkcijski printer HP Ink Tank 415 WiFi

    Ink Tank 415 WiFi - 8 str/min - 5 str/min - 1200x1200 dpi - 802 11b - USB - Vidna skener flatbed - Tinta GT58 - Duplex ne Obim isporuke: Dolaze 2 crne i po 1 kolor tinta što je dovoljno za oko 15 000 crno/bijelih i oko 8 000 stranica u boji Osnovne karakteristike:

    Vidi više Kupi
  • USB Stick Kingston 32GB DTX
    - 18%

    USB Stick Kingston 32GB DTX

    USB Stick

    10,00 KM

    DOSTUPNO

    USB Stick Kingston 32GB DTX

    Osnovne karakteristike: Kapacitet: 32 GB Sučelje: USB 3 2 Gen1 Brzina čitanja: 0 Brzina pisanja: 0 Ostale karakteristike: Boja: Crna

    Vidi više Kupi
  • USB Stick Transcend 256GB JF930 USB 3.2
    - 21%

    USB Stick Transcend 256GB JF930 USB 3.2

    USB Stick

    70,00 KM

    DOSTUPNO

    USB Stick Transcend 256GB JF930 USB 3.2

    USB Stick Transcend 256GB JF930 USB 3 2 https://us transcend-info com/Products/No-1185 Osnovne karakteristike: Kapacitet: 256 GB Sučelje: USB 3 1 USB Type: USB Type-A/USB Type-C Brzina čitanja: 420 Brzina pisanja: 400 Ostale karakteristike: Boja: Siva

    Vidi više Kupi
  • USB stick Sandisk Ultra Loop USB 3.1 64GB
    - 19%

    USB stick Sandisk Ultra Loop USB 3.1 64GB

    USB Stick

    25,00 KM

    DOSTUPNO

    USB stick Sandisk Ultra Loop USB 3.1 64GB

    SDCZ93-064G-G46 - 64 GB - USB 3 0 - Brzina čitanja 130 MB/s - Boja Metallic - Software SanDisk RescuePRO - SanDisk Secure Access Osnovne karakteristike: Kapacitet: 64 GB Sučelje: USB 3 0 Brzina čitanja: 130 Brzina pisanja: 0 Ostale karakteristike: Boja:

    Vidi više Kupi
  • USB stick Transcend 64GB JF790K

    USB stick Transcend 64GB JF790K

    USB Stick

    18,00 KM

    DOSTUPNO

    USB stick Transcend 64GB JF790K

    64GB JetFlash 790K - 64 GB - USB 3 0 - Brzina čitanja 90 MB/s - Brzina pisanja 28 MB/s - Crna - plava Osnovne karakteristike: Kapacitet: 64 GB Sučelje: USB 3 0 Brzina čitanja: 90 Brzina pisanja: 28 Ostale karakteristike: Boja: Crna

    Vidi više Kupi
  • USB stick Sandisk Ultra Flair USB 3.0 Tropical Blue 64GB
    - 7%

    USB stick Sandisk Ultra Flair USB 3.0 Tropical Blue 64GB

    USB Stick

    18,00 KM

    DOSTUPNO

    USB stick Sandisk Ultra Flair USB 3.0 Tropical Blue 64GB

    SDCZ73-064G-G46B - 64 GB - USB 3 0 - Brzina čitanja 130 MB/s - Brzina pisanja 100 MB/s - Boja metal / tropical blue - Software SanDisk R escuePRO - SanDisk Secure Access Osnovne karakteristike: Kapacitet: 64 GB Sučelje: USB 3 0 Brzina čitanja: 130 Brzina

    Vidi više Kupi
  • USB Stick Transcend 128GB JF930 USB 3.2
    - 14%

    USB Stick Transcend 128GB JF930 USB 3.2

    USB Stick

    50,00 KM

    DOSTUPNO

    USB Stick Transcend 128GB JF930 USB 3.2

    https://us transcend-info com/Products/No-1185 Osnovne karakteristike: Kapacitet: 128 GB Sučelje: USB 3 1 USB Type: USB Type-A/USB Type-C Brzina čitanja: 420 Brzina pisanja: 400 Ostale karakteristike: Boja: Siva Software: Transcend Elite

    Vidi više Kupi
  • USB Stick Kingston  256GB DTKN Kyson
    - 4%

    USB Stick Kingston 256GB DTKN Kyson

    USB Stick

    70,00 KM

    DOSTUPNO

    USB Stick Kingston 256GB DTKN Kyson

    MEM UFD DTKN/256GB - 256 GB - USB 3 2 Gen1 - Brzina čitanja 200 - 0000 Mb/s - Brzina pisanja 60 - 0000 Mb/s - Boja Metallic Osnovne karakteristike: Kapacitet: 256 GB Sučelje: USB 3 2 Gen1 Brzina čitanja: 200 Brzina pisanja: 60 Ostale karakteristike: Boja:

    Vidi više Kupi
  • D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    Mrežne kartice

    51,30 KM

    DOSTUPNO

    D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    D-Link MU-MIMO Nano AC 1300 bežični adapter DWA-181 - 400Mbps 2 4GHz or 867Mbps 5GHz - USB 2 0 D-Link MU-MIMO Nano AC 1300 bežični adapter DWA-181 - 400Mbps 2 4GHz or 867Mbps 5GHz - USB 2 0 Osnovne karakteristike: Tip: bežični Podržane brzine: 802 11ac

    Vidi više
  • USB Flash Drive Kingston 32GB DT70 Type-C

    USB Flash Drive Kingston 32GB DT70 Type-C

    USB Stick

    10,00 KM

    DOSTUPNO

    USB Flash Drive Kingston 32GB DT70 Type-C

    USB memorija Kingston DT70 - 32GB - USB 3 1 - TypeC - Brzina čitanja 110 MB/s - Brzina pisanja 15 MB/s - Boja : Tamno Sivo Idealan za Vaše prenosne uređaje - tablete - mobilne telefone i ostale uređaje koji posjeduju USB-C Osnovne karakteristike: Kapacitet:

    Vidi više
  • D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    Hub

    54,90 KM

    DOSTUPNO

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    DUB-H7 USB hub - Priključci 7x USB A-type - 1x USB B-type - Napajanje vanjski AC adapter posebno važno kod priključenja većeg broja USB potrošača - 1 - 8 m USB kabel DUB-H7 je 7-portni USB 2 0 hub koji omogućava priključivanje usb uređaja tipkovnica -

    Vidi više
  • D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

    Mrežne kartice

    126,90 KM

    DOSTUPNO

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

    D-Link DHP-P601AV powerline adapter 2 kom DHP-P600AV za prijenos signala Giga Ethernet LAN mreže preko naponskih kabela tj strujne mreže 1x 10/100 Mbps - s dodatnom utičnicom ne gubite utičnicu - QoS za VoIP - Video streaming D-Link DHP-P601AV powerline

    Vidi više
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Dodaci

    24,30 KM

    DOSTUPNO

    Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C / odgovara svim HPE/ARUBA switchevima serija 1820 - 1930 - 2530 - 2540 - 2930F - 2930M - 3810M - 6100 - 6200F - 6300 - 8320 - 8325 i 8360 Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2

    Vidi više
  • D-Link MESH Wi-Fi sistem, COVR-1103/E pakiranje 3kom

    D-Link MESH Wi-Fi sistem, COVR-1103/E pakiranje 3kom

    Wireless

    211,50 KM

    DOSTUPNO

    D-Link MESH Wi-Fi sistem, COVR-1103/E pakiranje 3kom

    Covr pokriva svaki kvadratni centimetar vašeg doma s brzom i pouzdanom Wi-Fi mrežom Krećite se po kući i ostanite uvijek spojeni Covr pokriva svaki kvadratni centimetar vašeg doma s brzom i pouzdanom Wi-Fi mrežom Krećite se po kući i ostanite uvijek spojeni

    Vidi više
  • SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    Ostalo

    24,30 KM

    DOSTUPNO

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector Konektori: Sučelje: SFP Ostale karakteristike:

    Vidi više
  • NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Ostalo

    24,30 KM

    DOSTUPNO

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode /550m Max Distance - Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sasvim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode

    Vidi više
  • Laptop THINKBOOK 15 G2 ARE NOTEBOOK, 20VG0005SC

    Laptop THINKBOOK 15 G2 ARE NOTEBOOK, 20VG0005SC

    Laptopi

    1.750,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop THINKBOOK 15 G2 ARE NOTEBOOK, 20VG0005SC

    Laptop THINKBOOK 15 G2 ARE NOTEBOOK - 20VG0005SC AMD Ryzen 3 4300U 4C 2 70-3 70GHz Turbo/4MB - 8GB 1x8GB PC4-25600 3200MHz - 256GB SSD M 2 - AMD Radeon Graphics Integrated - No Optical Drive - 15 6 FHD IPS 1920x1080 250 nits Anti-Glare - Intel Wi-Fi6

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO IDEAPAD 3 17ITL6 NOTEBOOK, 82H9004WSC

    Laptop LENOVO IDEAPAD 3 17ITL6 NOTEBOOK, 82H9004WSC

    Laptopi

    1.599,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO IDEAPAD 3 17ITL6 NOTEBOOK, 82H9004WSC

    Laptop LENOVO IDEAPAD 3 17ITL6 NOTEBOOK - 82H9004WSC Intel Core i5-1135G7 4C 2 40-4 20GHz Turbo/8MB 8GB 4+4GB DDR4 2666MHz - 512GB SSD M 2 NVMe Intel Iris Xe Graphic Integrated - No Optical Drive 17 3'' FHD IPS 1920x1080 Anti-Glare 300n Display WiFi 802

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO V14 Gen2 ALC NOTEBOOK, 82KC0009SC

    Laptop LENOVO V14 Gen2 ALC NOTEBOOK, 82KC0009SC

    Laptopi

    1.499,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO V14 Gen2 ALC NOTEBOOK, 82KC0009SC

    Laptop LENOVO V14 Gen2 ALC NOTEBOOK - 82KC0009SC AMD Ryzen5 5500U 6C 2 10-4 00GHz Turbo/8MB 8GB 2x4GB DDR4 2666MHz - 256GB SSD M 2 NVMe 14'' FHD TN 1920x1080 Anti Glare - 250 Nits - AMD Radeon Graphics Integrated - 720p HD WebCam Wi-Fi 802 11 Ac 2x2+BT

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB00BLSC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB00BLSC

    Laptopi

    1.699,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB00BLSC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK - 82KB00BLSC Intel Core i3-1115G4 2C 3 00-4 10GHz Turbo/6MB 8GB 2x4GB PC4-25600 3200MHz DDR4 SoDIMM - 1st Bay: 128GB SSD M 2 - 2nd Bay: 1TB/5 400rpm HDD 15 6'' FHD TN 1920x1080 Anti Glare - 250 Nits - Intel UHD Graphics

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB00CASC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB00CASC

    Laptopi

    1.550,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB00CASC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK - 82KB00CASC Intel Core i5-1135G7 4C 2 40-4 20GHz Turbo/8MB 8GB 1x8GB DDR4 3200MHz - 512GB SSD M 2 NVMe 15 6'' FHD TN 1920x1080 Anti Glare - 250 Nits Intel Iris Xe Graphics Integrated - 720p HD WebCam Wi-Fi 802 11 Ac

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB000QSC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB000QSC

    Laptopi

    1.499,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB000QSC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK - 82KB000QSC Intel Core i5-1135G7 4C 2 40-4 20GHz Turbo/8MB - 8GB 2x4GB DDR4 3200MHz - 256GB SSD M 2 NVMe 15 6'' FHD TN 1920x1080 Anti Glare - 250 Nits - Intel Iris Xe Graphics Integrated - 720p HD WebCam - Wi-Fi 802

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB0002SC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB0002SC

    Laptopi

    1.250,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK, 82KB0002SC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ITL NOTEBOOK - 82KB0002SC Intel Core i3-1115G4 2C 3 00-4 10GHz Turbo/6MB 8GB 2x4GB DDR4 3200MHz - 256GB SSD M 2 NVMe 15 6'' FHD TN 1920x1080 Anti Glare - 250 Nits - Intel UHD Graphics Integrated - 720p HD WebCam - Wi-Fi 802 11 Ac

    Vidi više Kupi
  • Laptop LENOVO V15 Gen2 ALC NOTEBOOK, 82KD0041SC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ALC NOTEBOOK, 82KD0041SC

    Laptopi

    1.150,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ALC NOTEBOOK, 82KD0041SC

    Laptop LENOVO V15 Gen2 ALC NOTEBOOK - 82KD0041SC AMD Ryzen3 5300U 4C 2 60-3 80GHz Turbo/4MB 8GB 2x4GB DDR4 2666MHz - 256GB SSD M 2 NVMe 15 6'' FHD TN 1920x1080 Anti Glare - 250 Nits - AMD Radeon Graphics Integrated - 720p HD WebCam Wi-Fi 802 11 Ac 2x2+BT

    Vidi više Kupi
  • Projektor EPSON EF-12, Laserski

    Projektor EPSON EF-12, Laserski

    Projektori

    2.150,00 KM

    DOSTUPNO

    Projektor EPSON EF-12, Laserski

    Laserki Projektor EPSON EF-12 Vrsta projektora Prenosni kućna kino upotreba - bilo koje mjesto Tehnologija Laser Rezolucija FULL HD Priključci USB 2 0 tipa A - USB 2 0 tipa B - Stereo miniutičnica za audioizlaz - HDMI ARC - HDMI HDCP 2 3Android TV Format

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP 250 G8 i5/8G/512G/W10H (2X7L4EA)

    Laptop HP 250 G8 i5/8G/512G/W10H (2X7L4EA)

    Laptopi

    1.350,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop HP 250 G8 i5/8G/512G/W10H (2X7L4EA)

    Laptop HP 250 G8 i5/8G/512G/W10H 2X7L4EA Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' IPS - FHD narrow bezel - anti-glare - 250 nits - 45% NTSC Procesor Intel Core i5 -1135G7 up to 4 2 GHz with Intel® Turbo Boost Technology - 8 MB L3 cache - 4 cores Operativni sistem Windows

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP EliteBook x360 1040 i7/32G/1T/Win10p, Touch (358U3EA)

    Laptop HP EliteBook x360 1040 i7/32G/1T/Win10p, Touch (358U3EA)

    Laptopi

    4.099,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop HP EliteBook x360 1040 i7/32G/1T/Win10p, Touch (358U3EA)

    Laptop HP EliteBook x360 1040 i7/32G/1T/Win10p - Touch 358U3EA Displej 35 - 5 cm 14 - 0'' diagonal - FHD 1920 x 1080 - touch - IPS - anti-glare - 400 nits - 72% NTSC Procesor Intel Core i7 -1165G7 up to 4 7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology - 12

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP ProBook 450 G8 i5/16G/512G/Win10H (34P38ES)

    Laptop HP ProBook 450 G8 i5/16G/512G/Win10H (34P38ES)

    Laptopi

    1.950,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop HP ProBook 450 G8 i5/16G/512G/Win10H (34P38ES)

    Laptop HP ProBook 450 G8 i5/16G/512G/Win10H 34P38ES Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' FHD AG LED UWVA Procesor Intel Core i5 -1135G7 4C - 8T - 4 - 2 GHz Operativni sistem Windows 10 Home Memorija RAM 16 GB DDR4 SSD disk 512 GB Grafička kartica Integrirana Vrsta

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP EliteBook 850 G8 i5/16G/512GSSD/Win10p (401J6EA)

    Laptop HP EliteBook 850 G8 i5/16G/512GSSD/Win10p (401J6EA)

    Laptopi

    2.799,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop HP EliteBook 850 G8 i5/16G/512GSSD/Win10p (401J6EA)

    Laptop HP EliteBook 850 G8 i5/16G/512GSSD/Win10p 401J6EA Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' diagonal - FHD 1920 x 1080 - IPS - anti-glare - 400 nits - 72% NTSC Procesor Intel Core i5 -1135G7 up to 4 2 GHz with Intel® Turbo Boost Technology - 8 MB L3 cache - 4

    Vidi više Kupi
  • Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN007 i7-11800H/16GB/SSD 512 GB/15,6''FHD 144Hz/RTX 3050/BezOS

    Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN007 i7-11800H/16GB/SSD 512 GB/15,6''FHD 144Hz/RTX 3050/BezOS

    Laptopi

    2.550,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN007 i7-11800H/16GB/SSD 512 GB/15,6''FHD 144Hz/RTX 3050/BezOS

    Laptop ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN007 i7-11800H/16GB/SSD 512 GB/15 - 6''FHD 144Hz/RTX 3050/BezOS Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' FHD 1920 x 1080 16:9 - 144Hz - 85/85/85/85 - Value IPS-level - anti-glare display Procesor Intel Core i7 -11800H 8C - 16T -

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP ZBook Firefly 15 G8 i7/32/1T/V4/W10pro (2C9R8EA)

    Laptop HP ZBook Firefly 15 G8 i7/32/1T/V4/W10pro (2C9R8EA)

    Laptopi

    4.299,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop HP ZBook Firefly 15 G8 i7/32/1T/V4/W10pro (2C9R8EA)

    Laptop HP ZBook Firefly 15 G8 i7/32/1T/V4/W10pro 2C9R8EA Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' diagonal - 4K UHD 3840 x 2160 - IPS - anti-glare - 400 nits - 100% sRGB Procesor Intel Core i7 -1165G7 up to 4 7 GHz - 12 MB L3 cache - 4 cores Operativni sistem Windows

    Vidi više Kupi
  • Laptop Asus E410MA-BV1182WS N4020/4G/128GBeMMC/14,0

    Laptop Asus E410MA-BV1182WS N4020/4G/128GBeMMC/14,0"HD/W11HS+Microsoft 365P

    Laptopi

    690,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop Asus E410MA-BV1182WS N4020/4G/128GBeMMC/14,0"HD/W11HS+Microsoft 365P

    Laptop Asus E410MA-BV1182WS N4020/4G/128GBeMMC/14 - 0 HD/W11HS+Microsoft 365P+Ruksak Port Premium+miš 120916 Displej 35 - 5 cm 14 - 0'' HD 1366 x 768 16:9 aspect ratio - LED Backlit - 200nits - 45% NTSC color gamut - Anti-glare display Procesor Intel

    Vidi više Kupi
  • Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN082 Ryzen 7 6800H/16GB/SSD 512GB/15,6''FHD 144Hz/RTX 3060/BezOS

    Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN082 Ryzen 7 6800H/16GB/SSD 512GB/15,6''FHD 144Hz/RTX 3060/BezOS

    Laptopi

    2.999,00 KM

    DOSTUPNO

    Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN082 Ryzen 7 6800H/16GB/SSD 512GB/15,6''FHD 144Hz/RTX 3060/BezOS

    Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN082 Ryzen 7 6800H/16GB/SSD 512GB/15 - 6''FHD 144Hz/RTX 3060/BezOS Displej 39 - 6 cm 15 - 6'' FHD 1920 x 1080 16:9 - 144Hz - Value IPS-level - 250nits - Adaptive-Sync Procesor AMD Ryzen 7 Rembrandt -H TBD Operativni

    Vidi više Kupi
  • USB STICK Transcend 512GB JF930C USB-C i USB-A
    - 25%

    USB STICK Transcend 512GB JF930C USB-C i USB-A

    USB Stick

    150,00 KM

    DOSTUPNO

    USB STICK Transcend 512GB JF930C USB-C i USB-A

    MEM UFD 512GB TS USB 3 2 - USB Type-A/USB Type-C - čitanje 420Mb/s - pisanje 400Mb/s - 71 3 mm x 20 mm x 7 8 mm - boja zlatna - software Tr anscend Elite - Transcend RecoveRx https://us transcend-info com/Products/No-1185 Osnovne karakteristike: Kapacitet:

    Vidi više Kupi