Filter kategorija
  • Aktivna(14)
  • Eksterna memorija(3)
  • Laptopi, PC tablet i dodaci(30)
  • Mali kućanski aparati(1)
  • Monitori i dodaci(8)
  • Ostalo(3)
  • Pos oprema(1)
  • Printeri, Fax i kopir aparati(4)
  • Projektori i platna(4)
  • Računari(3)
  • Serveri i dodaci(1)
  • Skeneri(1)
  • Tastature i miševi(2)
  • Televizori(2)
  • Toneri kertridži papir(14)

Akcija

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • USB Stick Kingston  256GB DTKN Kyson

    USB Stick Kingston 256GB DTKN Kyson

    USB Stick

    60,00 KM

    Na zalihama

    USB Stick Kingston 256GB DTKN Kyson

    MEM UFD DTKN/256GB - 256 GB - USB 3 2 Gen1 - Brzina čitanja 200 MB/s - Brzina pisanja 60 MB/s - Boja Metallic Osnovne karakteristike: Kapacitet: 256 GB Sučelje: USB 3 2 Gen1 Brzina čitanja: 200 Brzina pisanja: 60 Ostale karakteristike: Boja: Metallic

    Vidi više Kupi
  • SAMSUNG QLED TV QE55Q70CATXXH

    SAMSUNG QLED TV QE55Q70CATXXH

    LED TV (Televizori)

    1.270,00 KM

    Na zalihama

    SAMSUNG QLED TV QE55Q70CATXXH

    SAMSUNG QLED TV QE55Q70CATXXH- Quantum 4K proceosr - Opcija MotionXcelerator Turbo+ - FreeSync Premium Pro - Quantum HDR tehnologija - Quantum Dot tehnologija SAMSUNG QLED TV QE55Q70CATXXH- Quantum 4K proceosr - Opcija MotionXcelerator Turbo+ - FreeSync

    Vidi više Kupi
  • USB stick Kingston 64 GB DT Exodia M
    - 11%

    USB stick Kingston 64 GB DT Exodia M

    USB Stick

    12,00 KM

    Na zalihama

    USB stick Kingston 64 GB DT Exodia M

    64GB Data Traveler DTXM Exodia M - 64 GB - USB 3 2 Gen1 - Boja Crno-plava Osnovne karakteristike: Kapacitet: 64 GB Sučelje: USB 3 2 Gen1 Brzina čitanja: 0 Brzina pisanja: 0 Ostale karakteristike: Boja: Crna

    Vidi više Kupi
  • USB Stick 64GB DTX KINGSTON
    - 11%

    USB Stick 64GB DTX KINGSTON

    USB Stick

    12,00 KM

    Na zalihama

    USB Stick 64GB DTX KINGSTON

    Osnovne karakteristike: Kapacitet: 64 GB Sučelje: USB 3 2 Gen1 Brzina čitanja: 0 Brzina pisanja: 0 Ostale karakteristike: Boja: Crna

    Vidi više Kupi
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Dodaci

    24,30 KM

    Na zalihama

    Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C / odgovara svim HPE/ARUBA switchevima serija 1820 - 1930 - 2530 - 2540 - 2930F - 2930M - 3810M - 6100 - 6200F - 6300 - 8320 - 8325 i 8360 Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2

    Vidi više Kupi
  • Zamjenski toner HP CE743A Magenta MS

    Zamjenski toner HP CE743A Magenta MS

    Zamjenski toneri

    135,00 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner HP CE743A Magenta MS

    CE743A MS - Tip Toner - Boja Magenta - Kapacitet [str ] 7 300 - 0000 List Zamjenski toner HP CE743A Magenta MS - Kapacitet 7300 str - Podržava ColorLaser CP5225 seriju Osnovne karakteristike: Tip: Toner Boja: Magenta Kapacitet [str ]: 7300

    Vidi više
  • Zamjenski toner HP CE390A MS

    Zamjenski toner HP CE390A MS

    Zamjenski toneri

    49,95 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner HP CE390A MS

    CE390A MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet 10000 str - Podržava LaserJet 600 - M601n - M601dn - M602 M602dn - M602x - M603n - M603dn - M4555f - M4555fskm - MFP M4555h MS zamjenski toner za HP CE390A Boja Black - kapacitet 10 000 stranica Podržava

    Vidi više Kupi
  • Zamjenski toner CF280A MS S 2700 st za HP LaserJet Pro 400, M401, M452

    Zamjenski toner CF280A MS S 2700 st za HP LaserJet Pro 400, M401, M452

    Zamjenski toneri

    20,25 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner CF280A MS S 2700 st za HP LaserJet Pro 400, M401, M452

    CF280A MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet [str ] 2 700 stranica MS zamjenski toner za HP CF280A Boja Black - kapacitet 2 700 stranica Podržava pisače HP LaserJet Pro 400 - M401dn - M401dne - 425dn Osnovne karakteristike: Tip: Toner Boja: Black Kapacitet

    Vidi više Kupi
  • Toner MLT-D1052L MS

    Toner MLT-D1052L MS

    Zamjenski toneri

    27,00 KM

    Na zalihama

    Toner MLT-D1052L MS

    MLT-D1052L MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet 2500 str - Podržava ML-1910 - 1915 - 2525 - 2526 - 2580 - SCX-4600 - 4601 - 4623 - SF-650 - 655 MS zamjenski toner za Samsung MLT-D1052L Boja Black - kapacitet 2 500 stranica Podržava pisače Samsung:

    Vidi više
  • Zamjenski Toner CE278A CRG-728 MS 2100 strana

    Zamjenski Toner CE278A CRG-728 MS 2100 strana

    Zamjenski toneri

    14,85 KM

    Na zalihama

    Zamjenski Toner CE278A CRG-728 MS 2100 strana

    CE278A MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet 2100 str - Podržava P1560 - P1566 - P1600 - P1606 - M1536 - Canon MF4410 - 4420 - 4450 - 4570 - 4580 - D520 MS zamjenski toner za HP CE278A/CRG-726/CRG-728 Boja Black - kapacitet 2 100 stranica Podržava pisače

    Vidi više Kupi
  • HP toner CB436A MS S

    HP toner CB436A MS S

    Zamjenski toneri

    21,60 KM

    Na zalihama

    HP toner CB436A MS S

    CB436A MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet 2000 str - Podržava LJ P1505 - 1120 - 1522 - Canon LBP3250 MS zamjenski toner za HP CB436A MS Boja Black - kapacitet 2000 stranica Podržava pisače HP LaserJet LJ P1505 - 1120 - 1522 - Canon LBP3250 Osnovne

    Vidi više
  • Zamjenski toner HP CE741A Cyan MS

    Zamjenski toner HP CE741A Cyan MS

    Zamjenski toneri

    135,00 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner HP CE741A Cyan MS

    CE741A MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet [str ] 7 300 - 0000 List Zamjenski toner HP CE741A Cyan MS - Kapacitet 7300 str - Podržava ColorLaser CP5225 seriju Osnovne karakteristike: Tip: Toner Boja: Black Kapacitet [str ]: 7300

    Vidi više Kupi
  • Zamjenski toner CRG-052 BK MS

    Zamjenski toner CRG-052 BK MS

    Zamjenski toneri

    21,60 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner CRG-052 BK MS

    CRG-052 BK MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet 3100 str Zamjenski toner za Canon CRG-052H black - kapacitet 3 100 str PodržavaCANON ImageCLASS LBP214dw/215dw CANON ImageCLASS MF424dw/MF42 9dw/MF426dw CANON I-SENSYS LBP212dw/214dw/215x CANON I-SENSYS

    Vidi više Kupi
  • Zamjenski toner HP CE742A Yellow MS

    Zamjenski toner HP CE742A Yellow MS

    Zamjenski toneri

    135,00 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner HP CE742A Yellow MS

    CE742A MS - Tip Toner - Boja Yellow - Kapacitet 7300 str - Podržava LJ CP 5225 Zamjenski toner HP CE742A Yellow EMSTAR - Kapacitet 7300 str - Podržava ColorLaser CP5225 seriju Osnovne karakteristike: Tip: Toner Boja: Yellow Kapacitet [str ]: 7300

    Vidi više Kupi
  • ASUS ADAPTER AD45-00B(ADP-45ZE B)/EU

    ASUS ADAPTER AD45-00B(ADP-45ZE B)/EU

    Dodaci

    49,50 KM

    Na zalihama

    ASUS ADAPTER AD45-00B(ADP-45ZE B)/EU

    ASUS ADAPTER AD45-00BADP-45ZE B/EU ASUS ADAPTER AD45-00BADP-45ZE B/EU Energija i potrošnja: Ulazni napon[V]: 220 Izlazna snaga [W]: 45 Izlazna struja[A]: Konektori: DC konektor: USB Type-C Ostale karakteristike: Masa[g]: 0 6 Dimenzije[mm]: 0

    Vidi više Kupi
  • Monitor Philips 27

    Monitor Philips 27" 273B9/00 IPS VGA HDMI DP USB-C USB3.2x4 Zvu

    Monitori

    367,20 KM

    Na zalihama

    Monitor Philips 27" 273B9/00 IPS VGA HDMI DP USB-C USB3.2x4 Zvu

    273B9 - 27 - 16:9 - IPS - 1920x1080 - 250cd/m2 - Kontrast 50 000 000:1 - 178/178 - 4ms - Audio In/Out - D-Sub - DP - HDMI - USB 3 2 x4 - USB Type-C - 2Wx2 - Ravni - Crna - Postolje pivot - podesivo po visini - swivel - tilt - 75Hz Osnovne karakteristike:

    Vidi više Kupi
  • Monitor 27

    Monitor 27" Philips 276B9/00 QHD IPS DP HDMI USB-C

    Monitori

    430,20 KM

    Na zalihama

    Monitor 27" Philips 276B9/00 QHD IPS DP HDMI USB-C

    276B9/00 - 27 - IPS - 16:9 - 2560x1440 - 75Hz - 4ms - 350cd/m2 - 1000:1 - DP - HDMI - USB-C - Zvučnici - VESA 100x100 - Postolje tilt - pivot - swivel - podesivo po visini - Boja crna - Flicker-free - SmartErgoBase 276B9/00 - 27 - IPS - 16:9 - 2560x1440

    Vidi više Kupi
  • SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    Ostalo

    26,10 KM

    Na zalihama

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector Konektori: Sučelje: SFP Ostale karakteristike:

    Vidi više
  • NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Ostalo

    24,30 KM

    Na zalihama

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode /550m Max Distance - Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sasvim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode

    Vidi više
  • ARUBA IOn switch 1930 24G 4SFP+ PoE+ 195W (JL683A)

    ARUBA IOn switch 1930 24G 4SFP+ PoE+ 195W (JL683A)

    Switch

    848,70 KM

    Na zalihama

    ARUBA IOn switch 1930 24G 4SFP+ PoE+ 195W (JL683A)

    Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports; Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 SFP+ 1/10GbE ports Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch24

    Vidi više
  • ARUBA IOn switch 1930 24G 4SFP+ (JL682A)

    ARUBA IOn switch 1930 24G 4SFP+ (JL682A)

    Switch

    482,40 KM

    Na zalihama

    ARUBA IOn switch 1930 24G 4SFP+ (JL682A)

    Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BAS E-T: full only4 SFP+ 1/10GbE ports Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE

    Vidi više
  • Zamjenski toner CF542A MS

    Zamjenski toner CF542A MS

    Zamjenski toneri

    24,30 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner CF542A MS

    CF542A MS - Tip Toner - Boja Yellow Zamjenski toner CF542A MS yellow - kapacitet 1 300 stranica Podržava pisače HP Color LaserJet Pro M254dw/254nw HP Color LaserJet Pro MFP M280nw/M281fdw/M281fdn Osnovne karakteristike: Tip: Toner Boja: Yellow Kapacitet

    Vidi više
  • Zamjenski toner CF541A MS

    Zamjenski toner CF541A MS

    Zamjenski toneri

    24,30 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner CF541A MS

    CF541A MS - Tip Toner - Boja Cyan MS zamjenski toner za CF541A MS Boja Cyan - kapacitet 1 300 stranica Podržava pisače HP Color LaserJet Pro M254dw/254nw HP Color LaserJet Pro MFP M280nw/M281fdw/M281fdn Osnovne karakteristike: Tip: Toner Boja: Cyan Kapacitet

    Vidi više
  • Zamjenski toner CF540A MS

    Zamjenski toner CF540A MS

    Zamjenski toneri

    24,30 KM

    Na zalihama

    Zamjenski toner CF540A MS

    CF540A MS - Tip Toner - Boja Black - Kapacitet 1400 str MS zamjenski toner za CF540A MS Boja Black - kapacitet 1 400 stranica Podržava pisače HP Color LaserJet Pro M254dw/254nw HP Color LaserJet Pro MFP M280nw/M281fdw/M281fdn Osnovne karakteristike: Tip:

    Vidi više
  • HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1930 48G 4SFP+ POE 370W

    HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1930 48G 4SFP+ POE 370W

    Switch

    1.990,80 KM

    Na zalihama

    HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1930 48G 4SFP+ POE 370W

    HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1930 48G 4SFP+ POE 370W HPE SWITCH ARUBA INSTANT ON 1930 48G 4SFP+ POE 370W Osnovne karakteristike: Tip preklopnika: desktop mogućnost ugradnje u ormar Konstrukcija: fiksna konfiguracija Broj priključaka: 48 Units: 1U Upravljanje:

    Vidi više Kupi
  • MS LOG Gaming G502 X Black

    MS LOG Gaming G502 X Black

    Miševi

    163,80 KM

    Na zalihama

    MS LOG Gaming G502 X Black

    Wired USB cable - Resolution: 100 25600 dpi - 11 Programmable Buttons - 400 inches per second - Sensor: HERO 25K - Max acceleration: >40G2 - Max speed: >400 IPS2 - Zero smoothing/acceleration/filtering - 89 grams Wired USB cable - Resolution: 100 16 -

    Vidi više
  • Photo Printer Epson L8050
    - 7%

    Photo Printer Epson L8050

    Inkjet printeri

    750,00 KM

    Na zalihama

    Photo Printer Epson L8050

    Photo Printer L8050 Tehnologija printanja inkjet kolor sa inktank spremnicima Maksimalna dimenzija printa A4 Namjena kućni korisnici i mali uredi Fotoprinter Povezivanje printera WiFi direkt Bežični LAN IEEE 802 11a/b/g/n Automatski dvostrani print ne

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP ENVY x360 15-fh0008nn, 92R85EA, R5 16GB s512GB 15.6 IPS Touch Win 11 Home

    Laptop HP ENVY x360 15-fh0008nn, 92R85EA, R5 16GB s512GB 15.6 IPS Touch Win 11 Home

    Laptopi

    1.896,30 KM

    Na zalihama

    Laptop HP ENVY x360 15-fh0008nn, 92R85EA, R5 16GB s512GB 15.6 IPS Touch Win 11 Home

    HP Envy x360 Laptop 15-fh0008nn - AMD - Windows 11 Home - Ryzen 5 - 7530U - 2 GHZ - Core 6 - 16GB - 15 - 6 - IPS - Touch - FHD - SSD[GB] 512 - M 2 PCIe NVMe - AMD - Radeon - -BT 5 3 - Wi-Fi 6 - 1 - 79 kg - Boja Srebrna - Backlit keyboard 3y Osnovne karakteristike:

    Vidi više Kupi
  • Monitor 27 LG 27QN880P-B QHD IPS 2560x1440 75Hz 350 cd/m2

    Monitor 27 LG 27QN880P-B QHD IPS 2560x1440 75Hz 350 cd/m2

    Monitori

    665,10 KM

    Na zalihama

    Monitor 27 LG 27QN880P-B QHD IPS 2560x1440 75Hz 350 cd/m2

    27QN880P-B - 27 - 16:9 - Panel IPS - 2560x1440 - 350 cd/m2 - Kontrast 1 000:1 - 178° - 178° deg - 5 ms - DP - HDMI x2 - USB Type-C - Ravni - Boja Crna - Postolje tilt - Frekvencija osvježavanja 75Hz Ergonomic 27-inch QHD IPS monitor with USB Type-C™ port

    Vidi više Kupi
  • Laptop Asus 15 X515EA-BQ522

    Laptop Asus 15 X515EA-BQ522

    Laptopi

    1.115,10 KM

    Na zalihama

    Laptop Asus 15 X515EA-BQ522

    ASUS Laptop 15 X515EA-BQ511 - 15 - 6 FHD IPS - i5-1135G7 Quad-Core - RAM 16GB - s512GB - M 2 - Intel UHD - Bluetooth 4 1 - Wi-Fi 5 - 1 - 8 kg - BojaSiva - Firmware TPM - HDMI x1 - USB 2 0 x2 - USB Type-C x1 - USB 3 2 x1 - 2god garancija Osnovne karakteristike:

    Vidi više
  • Laptop HP 15s-eq2109nm, 9U675EA, R7 16GB 15,6 s512GB

    Laptop HP 15s-eq2109nm, 9U675EA, R7 16GB 15,6 s512GB

    Laptopi

    1.200,60 KM

    Na zalihama

    Laptop HP 15s-eq2109nm, 9U675EA, R7 16GB 15,6 s512GB

    HP 15s-eq2109nm - AMD - DOS - Ryzen 7 - 5700U - 2 - 60 GHZ - Core 8 - 16GB - 15 - 6 - Antiglare - IPS - FHD - SSD[GB] 512 - M 2 PCIe NVMe - AMD Radeon - 802 11a/b/g/n/ac - BT 5 0 - 1 - 69 kg - Boja Srebrna - 1y Osnovne karakteristike: CPU brand: AMD OS:

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP 15s-fq5069nm, 9U677EA, i7 16GB 15,6 iPS s512GB

    Laptop HP 15s-fq5069nm, 9U677EA, i7 16GB 15,6 iPS s512GB

    Laptopi

    1.365,30 KM

    Na zalihama

    Laptop HP 15s-fq5069nm, 9U677EA, i7 16GB 15,6 iPS s512GB

    15s-fq5069nm - Intel - DOS - Core i7 - 1255U - 2 - 60 GHZ - Core 10 - 16GB - 15 - 6 - Antiglare - IPS - FHD - SSD[GB] 512 - M 2 PCIe NVMe - Intel Iris Xe - 802 11ac - BT 5 0 - 1 - 69 kg - Boja Srebrna - 1y Osnovne karakteristike: CPU brand: Intel OS:

    Vidi više Kupi
  • Laptop HP 15-fc0056nm, 9U870EA

    Laptop HP 15-fc0056nm, 9U870EA

    Laptopi

    948,60 KM

    Na zalihama

    Laptop HP 15-fc0056nm, 9U870EA

    15-fc0056nm - AMD - DOS - Ryzen 5 - 7520U - 2 - 40 GHZ - Core 4 - 8GB - 15 - 6 - Antiglare - IPS - FHD - SSD[GB] 512 - M 2 PCIe NVMe - AMD Radeon - BT 5 3 - Wi-Fi 6 - 1 - 59 kg - Boja Plava - 1y Osnovne karakteristike: CPU brand: AMD OS: DOS CPU tip:

    Vidi više Kupi
  • Podloga za miša UVI GEAR INFERNO XXL Pro Cordura

    Podloga za miša UVI GEAR INFERNO XXL Pro Cordura

    Dodaci

    45,00 KM

    Na zalihama

    Podloga za miša UVI GEAR INFERNO XXL Pro Cordura

    UVI INFERNO XXL PRO - podloga za miša - Cordura - bešavni prošiveni rubovi - neklizno gumeno dno - optimizirana površina za precizno praćenje miša - dimenzije 90 x 40 cm - debljina 3mm Inferno PRO XXL CORDURA® je gaming podloga za miš - izrađena od visokokvalitetne

    Vidi više Kupi
  • Laptop Lenovo IdeaPad 1 15ALC7, 82R400FQSC, 15.6 A5 RAM 8GB s512GB

    Laptop Lenovo IdeaPad 1 15ALC7, 82R400FQSC, 15.6 A5 RAM 8GB s512GB

    Laptopi

    849,00 KM

    Na zalihama

    Laptop Lenovo IdeaPad 1 15ALC7, 82R400FQSC, 15.6 A5 RAM 8GB s512GB

    Laptop Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 - 82R400FQSC - 15 6 A5 RAM 8GB s512GB PERFORMANCE Processor AMD Ryzen™ 5 5500U 6C / 12T - 2 1 / 4 0GHz - 3MB L2 / 8MB L3 Graphics Integrated AMD Radeon™ Graphics Chipset AMD SoC Platform Memory 8GB Soldered DDR4-3200

    Vidi više
  • MON 24 AS PA24AC

    MON 24 AS PA24AC

    Monitori

    568,80 KM

    Na zalihama

    MON 24 AS PA24AC

    Osnovne karakteristike: Dijagonala: 24 Format ekrana: 16:10 Panel: IPS Maksimalna rezolucija: 1920x1200 Svjetlina: 350 Kontrast: 1000 Vidljivi kut hor : 178 Vidljivi kut ver : 178 Vrijeme odziva: 5 Priključci: D-Sub Ostale karakteristike: Zvučnici: da

    Vidi više Kupi