Filter
Ključna riječ filtera:
  • Asus(3)
  • Cisco(5)
  • D-Link(44)
  • HP(13)
  • Ubiquiti Networks(1)
  • Akcija(3)
Cijena: 
Grid  list

Aktivna

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • D-Link switch 5-portni

    D-Link switch 5-portni

    Switch

    17,10 KM

    Na zalihama

    D-Link switch 5-portni

    GO-SW-5E/E - 5x 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5E/E je SOHO neupravljivi 5x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100 Mbps portova

    Vidi više Kupi
  • Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

    Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

    Mrežne kartice

    20,70 KM

    Na zalihama

    Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

    USB-N10 nano - bežični - USB - Broj priključaka 1 Bežični-N150 USB nano adapter koji omogućava 25% veće pokrivanje signal za pojačanu bežično povezivanje Auto-off funkcija radi uštede energije u pokretu Osnovne karakteristike: Tip: bežični Sučelje: USB

    Vidi više
  • D-Link switch GO-SW-8E

    D-Link switch GO-SW-8E

    Switch

    20,70 KM

    Na zalihama

    D-Link switch GO-SW-8E

    GO-SW-8E/E - 8xt 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8E/E je SOHO neupravljivi 8x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100 Mbps portova

    Vidi više Kupi
  • Bluetooth adapter Asus USB-BT400

    Bluetooth adapter Asus USB-BT400

    Mrežne kartice

    22,50 KM

    Na zalihama

    Bluetooth adapter Asus USB-BT400

    USB-BT400 - bežični - USB USB-BT400 je Bluetooth Smart Ready USB adapter s novim Bluetooth 4 0 sposobnostima Povezuje vas s mnoštvom kompatibilnih uređaja i podržava Bluetooth niskoenergetske BLE kako bi se smanjila potrošnja energije U dva načina rada

    Vidi više
  • D-Link PCI mrežna kartica DGE-528T

    D-Link PCI mrežna kartica DGE-528T

    Mrežne kartice

    30,60 KM

    Na zalihama

    D-Link PCI mrežna kartica DGE-528T

    DGE-528T - žični - PCI - 10/100/1000Base-T - Vrsta priključaka RJ45 - Broj priključaka 1 - uključuje - small form factor držači za ugradnju D-Link DGE-528T PCI mrežna kartica osigurava pouzdanu gigabitnu konekciju za desktop PC Kartica sadrži jedan 10/100/1000Mbps

    Vidi više
  • Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

    Switch

    33,30 KM

    Na zalihama

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

    GO-SW-5G/E - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000 Mbps portova posjeduju svojstvo

    Vidi više Kupi
  • Wireless router Asus RT-N12E

    Wireless router Asus RT-N12E

    Router

    37,80 KM

    Na zalihama

    Wireless router Asus RT-N12E

    RT-N12E ADSL/Cable/Wireless Router - WAN 1x 10/100Mbps - LAN 4x 10/100Mbps - 300 Mbps - 802 11b/g/n - 2x fiksna antena - NAT - SPI - Logging - WPA - WPA2 - WEP - Napajanje vanjsko RT-N12E je ADSL/Cable/Wireless Router - WAN 1x 10/100Mbps - LAN 4x 10/100Mbps

    Vidi više
  • D-LINK DGS-1005D

    D-LINK DGS-1005D

    Switch

    38,70 KM

    Na zalihama

    D-LINK DGS-1005D

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo

    Vidi više
  • D-Link USB bežični adapter DWA-137

    D-Link USB bežični adapter DWA-137

    Mrežne kartice

    39,60 KM

    Na zalihama

    D-Link USB bežični adapter DWA-137

    D-Link USB bežični adapter DWA-137 Wireless N300 High-Gain Wi-FI USB 802/11g/b/n Osnovne karakteristike: Tip: bežični Sučelje: USB Podržane brzine: 802 11b/g Konektori: Vrsta priključaka: n/a Broj priključaka: 1

    Vidi više Kupi
  • NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Ostalo

    43,20 KM

    Na zalihama

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode /550m Max Distance - Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sasvim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode

    Vidi više
  • NET SFP transceiver J9150D-C

    NET SFP transceiver J9150D-C

    Ostalo

    43,20 KM

    Na zalihama

    NET SFP transceiver J9150D-C

    SFP transceiver 10G SFP+ LC SR - Optička vlakna - 10 Gbit/s - 300 m - kompatibilan sa ARUBA uređajima SFP transceiver 10G SFP+ LC SR - Optička vlakna - 10 Gbit/s - 300 m - kompatibilan sa ARUBA uređajima Konektori: Sučelje: SFP+ Ostale karakteristike:

    Vidi više
  • SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    Ostalo

    43,20 KM

    Na zalihama

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector Konektori: Sučelje: SFP Ostale karakteristike:

    Vidi više
  • Switch 8-portni gigabitni D-Link GoSwitch8G

    Switch 8-portni gigabitni D-Link GoSwitch8G

    Switch

    45,00 KM

    Na zalihama

    Switch 8-portni gigabitni D-Link GoSwitch8G

    GO-SW-8G/E - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100/1000 Mbps

    Vidi više Kupi
  • D-Link USB hub 2.0 DUB-H4, 4-portni

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H4, 4-portni

    Hub

    45,90 KM

    Na zalihama

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H4, 4-portni

    DUB-H4 USB hub - Priključci 4x USB A-type - 1x USB B-type - Napajanje vanjski AC adapter posebno važno kod priključenja većeg broja USB potrošača - 1 - 8 m USB kabel DUB-H4 je 4-portni USB 2 0 hub koji omogućava priključivanje usb uređaja tipkovnica -

    Vidi više
  • D-Link switch neupravljivi,DES-105/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi,DES-105/E (metalno kućište)

    Switch

    45,90 KM

    Na zalihama

    D-Link switch neupravljivi,DES-105/E (metalno kućište)

    DES-105 - 5x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kućišta - Napajanje vanjsko DES-105/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 5x10/100Mbps portova posjeduju svojstvo

    Vidi više
  • NET SFP Transceiver DEM-310GT-C

    NET SFP Transceiver DEM-310GT-C

    Ostalo

    47,70 KM

    Na zalihama

    NET SFP Transceiver DEM-310GT-C

    Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-310GT-C / 1310nm SIngle-Mode / 10km Max Distance - Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sa svim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-310GT-C / 1310nm

    Vidi više
  • SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

    SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

    Ostalo

    47,70 KM

    Na zalihama

    SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

    SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan / Singlemode / 1 25 Gbps / 1310nm / 20km / 1000BASE-LX / Duplex LC connector SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan / Singlemode / 1 25 Gbps / 1310nm / 20km / 1000BASE-LX / Duplex LC connector Konektori: Sučelje:

    Vidi više
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    Switch

    48,60 KM

    Na zalihama

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko - metalno kućište DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova

    Vidi više
  • D-LINK DGS-1008D

    D-LINK DGS-1008D

    Switch

    51,30 KM

    Na zalihama

    D-LINK DGS-1008D

    DGS-1008D - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1008D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Osam 10/100/1000Mbps

    Vidi više Kupi
  • D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište)

    Switch

    53,10 KM

    Na zalihama

    D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište)

    DES-108/E - 8x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kućišta - Napajanje vanjsko DES-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100Mbps portova posjeduju

    Vidi više Kupi
  • D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    Hub

    60,30 KM

    Na zalihama

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    DUB-H7 USB hub - Priključci 7x USB A-type - 1x USB B-type - Napajanje vanjski AC adapter posebno važno kod priključenja većeg broja USB potrošača - 1 - 8 m USB kabel DUB-H7 je 7-portni USB 2 0 hub koji omogućava priključivanje usb uređaja tipkovnica -

    Vidi više
  • D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    Mrežne kartice

    71,10 KM

    Na zalihama

    D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    D-Link MU-MIMO Nano AC 1300 bežični adapter DWA-181 - 400Mbps 2 4GHz or 867Mbps 5GHz - USB 2 0 D-Link MU-MIMO Nano AC 1300 bežični adapter DWA-181 - 400Mbps 2 4GHz or 867Mbps 5GHz - USB 2 0 Osnovne karakteristike: Tip: bežični Podržane brzine: 802 11ac

    Vidi više
  • D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor,  DPE-101GI

    D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor, DPE-101GI

    Mrežne kartice

    78,30 KM

    Na zalihama

    D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor, DPE-101GI

    D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor - DPE-101GI - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - podržava 802 3/3u/3ab D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor - DPE-101GI - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - podržava 802 3/3u/3ab Osnovne karakteristike: Tip: žični

    Vidi više Kupi
  • Switch 8-portni gigabitni D-Link  DGS-108/E (metalno kućište

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-108/E (metalno kućište

    Switch

    85,50 KM

    Na zalihama

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-108/E (metalno kućište

    DGS-108 - 8x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kućišta - Napajanje vanjsko DGS-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100/1000Mbps portova posjeduju

    Vidi više Kupi
  • D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

    D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

    Hub

    87,30 KM

    Na zalihama

    D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

    D-Link USB-C Hub sa HDMI - DUB-M420 - 4-in-1 USB-C Hub sa HDMI kablom i napajanjem Ultra HD video rezolucija 4K @ 30Hz - 2x USB 3 0 super speed porta - HDCO 2 2 kompatibilan D-Link USB-C Hub sa HDMI - DUB-M420 - 4-in-1 USB-C Hub sa HDMI kablom i napajanjem

    Vidi više
  • D-Link USB-C Hub 3 u 1 DUB-V310

    D-Link USB-C Hub 3 u 1 DUB-V310

    Hub

    87,30 KM

    Na zalihama

    D-Link USB-C Hub 3 u 1 DUB-V310

    DUB - V310 - 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter - DUB-V310 - Windows: 3 izlaza - sa HDMI - Macintosh: 3 izlaza - sa HDMI - podržava alternativno HDMI 1 4 in DisplayPort - VGA 1080p @ 60 Hz - HDCP 2 2 kompatibilan DUB - V310 - 3-in-1 USB-C to

    Vidi više
  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1610/E

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1610/E

    Wireless

    87,30 KM

    Na zalihama

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1610/E

    D-Link DAP-1610 - Wireless dual band AC range extender - 2 vanjske antene - Ethernet Port - radi sa bilo kojim WI-Fi routerom D-Link DAP-1610 - Wireless dual band AC range extender - 2 vanjske antene - Ethernet Port - radi sa bilo kojim WI-Fi routerom

    Vidi više
  • D-Link switch DES-1016D

    D-Link switch DES-1016D

    Switch

    103,50 KM

    Na zalihama

    D-Link switch DES-1016D

    DES-1016D - 16x 10/100Mbps - desktop mogućnost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DES-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kućišta - nbsp;namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Šesna

    Vidi više Kupi
  • D-Link 6-in-1 USB-C Hub, DUB-M610, Card Reader

    D-Link 6-in-1 USB-C Hub, DUB-M610, Card Reader

    Hub

    108,00 KM

    Na zalihama

    D-Link 6-in-1 USB-C Hub, DUB-M610, Card Reader

    D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub - sa HDMI čitačem kartica i i napajanjem do 100W D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub - HDMI rezolucija do Ultra-HD 4K @ 30Hz - Kompatibilan s USB-C i Thunderbolt 3 - Podržava DisplayPort alternativni način rada putem USB-C

    Vidi više Kupi
  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E

    Wireless

    118,80 KM

    Na zalihama

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E

    D-Link DAP-1620 - Wireless dual band AC range extender 2 vanjske antene - GE port - WPA - WPA2 - WPS - WEB GUI - prijenos podataka do 1200Mbps D-Link DAP-1620 - Wireless dual band AC range extender - 2 vanjske antene - GE port - WPA - WPA2 - WPS - WEB

    Vidi više
  • D-LINK DES-1024D

    D-LINK DES-1024D

    Switch

    126,00 KM

    Na zalihama

    D-LINK DES-1024D

    DES-1024D - 24x 10/100 Mb/s - desktop mogućnost ugradnje u ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje unutarnje DES-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik - metalnog kućišta - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Dvadeset

    Vidi više Kupi
  • D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-601AV/E

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-601AV/E

    Mrežne kartice

    130,50 KM

    Na zalihama

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-601AV/E

    D-Link DHP-601AV paket uključuje 2x DHP-600AV powerline adaptere za prijenos signala GE LAN mreže preko naponskih kabela tj strujne mreže Dva adaptera u paketu par; Spajanje i Routera sa Max TV i sličnim uređajima bez kabela D-Link DHP-601AV paket uključuje

    Vidi više
  • D-Link switch GO-SW-16G/E

    D-Link switch GO-SW-16G/E

    Switch

    135,90 KM

    Na zalihama

    D-Link switch GO-SW-16G/E

    16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop sa mogućnošću ugradnje u rack ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-16G/E - 16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U -

    Vidi više
  • D-Link Eagle PRO range extender E15/E

    D-Link Eagle PRO range extender E15/E

    Wireless

    144,90 KM

    Na zalihama

    D-Link Eagle PRO range extender E15/E

    Wi-Fi 6 802 11ax pruža izuzetno brzu bežičnu konekciju s povećanim dometom i pouzdanošću / 1x gigabitni LAN port / Istovremena dual-band bežična veza sa brzinama do 1 - 5 Gbps / Proširenje postojećeg Wi-Fi dometa do 230 m2 Wi-Fi 6 802 11ax pruža izuzetno

    Vidi više Kupi
  • D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA

    D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA

    Switch

    149,40 KM

    Na zalihama

    D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA

    DES-1008PA - 8x 10/100Mbps - desktop - 4x PoE ports - PoE budget:52W - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - napajanje vanjsko DES-1008PA - 8x 10/100Mbps - desktop - 4x PoE ports - PoE budget:52W - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged -

    Vidi više Kupi
  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

    Switch

    178,20 KM

    Na zalihama

    D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

    24x10/100/1000Mbps - 24xAuto MDI/MDIX - desktop sa mogućnošću ugradnje u RACK ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko 24x10/100/1000Mbps - 24xAuto MDI/MDIX - desktop sa mogućnošću ugradnje u RACK ormar - fiksna konfiguracija

    Vidi više Kupi