Filter
Ključna riječ filtera:
  • Asus(1)
  • Cisco(5)
  • D-Link(32)
  • Intellinet(2)
  • Akcija(4)
Cijena: 
Grid  list

Aktivna

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • D-Link switch 5-portni

    D-Link switch 5-portni

    Switch

    18,00 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch 5-portni

    GO-SW-5E/E - 5x 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5E/E je SOHO neupravljivi 5x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100 Mbps portova

    Vidi više
  • Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

    Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

    Mrežne kartice

    20,70 KM

    DOSTUPNO

    Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano

    USB-N10 nano - bežični - USB - Broj priključaka 1 Bežični-N150 USB nano adapter koji omogućava 25% veće pokrivanje signal za pojačanu bežično povezivanje Auto-off funkcija radi uštede energije u pokretu Osnovne karakteristike: Tip: bežični Sučelje: USB

    Vidi više
  • D-Link switch GO-SW-8E

    D-Link switch GO-SW-8E

    Switch

    21,60 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch GO-SW-8E

    GO-SW-8E/E - 8xt 10/100Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-8E/E je SOHO neupravljivi 8x 10/100Mbps preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Osam 10/100 Mbps portova

    Vidi više
  • Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna

    Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna

    Ostalo

    23,40 KM

    DOSTUPNO

    Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna

    Intellinet gigabitna PCI express mrežna kartica - žični - PCI express - 10/100/1000Base-T - Vrsta priključaka RJ45 - Broj priključaka 1 - uključuje - small form factor držači za ugradnju Intellinet gigabitna PCI express mrežna kartica osigurava pouzdanu

    Vidi više
  • Intellinet USB 3.0 Gigabit Adapter

    Intellinet USB 3.0 Gigabit Adapter

    Ostalo

    35,10 KM

    DOSTUPNO

    Intellinet USB 3.0 Gigabit Adapter

    Adapter USB-A 3 0 na RJ-45 port; podržava prenos podataka do 1 Gigabit per second; bijele boje - garancija: 36 mjeseci Dodaje brzu gigabitnu mrežnu vezu za prijenosna računala - 2-u-1 - Ultrabooks ™ - Surface® uređaje - MacBook® i Chromebook ™ Jedan gigabitni

    Vidi više
  • Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

    Switch

    36,90 KM

    DOSTUPNO

    Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

    GO-SW-5G/E - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-5G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000 Mbps portova posjeduju svojstvo

    Vidi više
  • D-LINK DGS-1005D

    D-LINK DGS-1005D

    Switch

    39,60 KM

    DOSTUPNO

    D-LINK DGS-1005D

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo

    Vidi više
  • D-LINK DGS-1008D

    D-LINK DGS-1008D

    Switch

    45,00 KM

    DOSTUPNO

    D-LINK DGS-1008D

    DGS-1008D - 8xt 10/100/1000Mbps - 8xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko DGS-1008D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama nbsp;Osam 10/100/1000Mbps

    Vidi više
  • NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Ostalo

    45,00 KM

    DOSTUPNO

    NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

    Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode /550m Max Distance - Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sasvim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C / 850nm Multi-Mode

    Vidi više
  • SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    Ostalo

    45,00 KM

    DOSTUPNO

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

    SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1 25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector Konektori: Sučelje: SFP Ostale karakteristike:

    Vidi više
  • NET SFP transceiver J9150D-C

    NET SFP transceiver J9150D-C

    Ostalo

    45,00 KM

    DOSTUPNO

    NET SFP transceiver J9150D-C

    SFP transceiver 10G SFP+ LC SR - Optička vlakna - 10 Gbit/s - 300 m - kompatibilan sa ARUBA uređajima SFP transceiver 10G SFP+ LC SR - Optička vlakna - 10 Gbit/s - 300 m - kompatibilan sa ARUBA uređajima Konektori: Sučelje: SFP+ Ostale karakteristike:

    Vidi više
  • D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište)

    Switch

    46,80 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište)

    DES-108/E - 8x 10/100Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kućišta - Napajanje vanjsko DES-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100Mbps portova posjeduju

    Vidi više
  • D-Link USB hub 2.0 DUB-H4, 4-portni

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H4, 4-portni

    Hub

    47,70 KM

    DOSTUPNO

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H4, 4-portni

    DUB-H4 USB hub - Priključci 4x USB A-type - 1x USB B-type - Napajanje vanjski AC adapter posebno važno kod priključenja većeg broja USB potrošača - 1 - 8 m USB kabel DUB-H4 je 4-portni USB 2 0 hub koji omogućava priključivanje usb uređaja tipkovnica -

    Vidi više
  • SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

    SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

    Ostalo

    50,40 KM

    DOSTUPNO

    SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan

    SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan / Singlemode / 1 25 Gbps / 1310nm / 20km / 1000BASE-LX / Duplex LC connector SFP modul GLC-LH-SMD Cisco kompatibilan / Singlemode / 1 25 Gbps / 1310nm / 20km / 1000BASE-LX / Duplex LC connector Konektori: Sučelje:

    Vidi više
  • NET SFP Transceiver DEM-310GT-C

    NET SFP Transceiver DEM-310GT-C

    Ostalo

    50,40 KM

    DOSTUPNO

    NET SFP Transceiver DEM-310GT-C

    Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-310GT-C / 1310nm SIngle-Mode / 10km Max Distance - Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sa svim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-310GT-C / 1310nm

    Vidi više
  • D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    Mrežne kartice

    51,30 KM

    DOSTUPNO

    D-Link MU-MIMO bežični adapter DWA-181

    D-Link MU-MIMO Nano AC 1300 bežični adapter DWA-181 - 400Mbps 2 4GHz or 867Mbps 5GHz - USB 2 0 D-Link MU-MIMO Nano AC 1300 bežični adapter DWA-181 - 400Mbps 2 4GHz or 867Mbps 5GHz - USB 2 0 Osnovne karakteristike: Tip: bežični Podržane brzine: 802 11ac

    Vidi više
  • D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    Hub

    63,00 KM

    DOSTUPNO

    D-Link USB hub 2.0 DUB-H7, 7-portni

    DUB-H7 USB hub - Priključci 7x USB A-type - 1x USB B-type - Napajanje vanjski AC adapter posebno važno kod priključenja većeg broja USB potrošača - 1 - 8 m USB kabel DUB-H7 je 7-portni USB 2 0 hub koji omogućava priključivanje usb uređaja tipkovnica -

    Vidi više
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    Switch

    68,40 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

    DGS-1005D - 5x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko - metalno kućište DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama Pet 10/100/1000Mbps portova

    Vidi više
  • D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

    D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

    Hub

    83,70 KM

    DOSTUPNO

    D-Link USB-C Hub sa HDMI, DUB-M420

    D-Link USB-C Hub sa HDMI - DUB-M420 - 4-in-1 USB-C Hub sa HDMI kablom i napajanjem Ultra HD video rezolucija 4K @ 30Hz - 2x USB 3 0 super speed porta - HDCO 2 2 kompatibilan D-Link USB-C Hub sa HDMI - DUB-M420 - 4-in-1 USB-C Hub sa HDMI kablom i napajanjem

    Vidi više
  • D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor,  DPE-101GI

    D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor, DPE-101GI

    Mrežne kartice

    85,50 KM

    DOSTUPNO

    D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor, DPE-101GI

    D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor - DPE-101GI - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - podržava 802 3/3u/3ab D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor - DPE-101GI - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - podržava 802 3/3u/3ab Osnovne karakteristike: Tip: žični

    Vidi više
  • Switch 8-portni gigabitni D-Link  DGS-108/E (metalno kućište

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-108/E (metalno kućište

    Switch

    89,10 KM

    DOSTUPNO

    Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-108/E (metalno kućište

    DGS-108 - 8x 10/100/1000Mbps - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - metalno kućišta - Napajanje vanjsko DGS-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik - namjenjen manjim mrežama i radnim grupama 8x10/100/1000Mbps portova posjeduju

    Vidi više
  • D-Link USB-C Hub 3 u 1 DUB-V310

    D-Link USB-C Hub 3 u 1 DUB-V310

    Hub

    90,90 KM

    DOSTUPNO

    D-Link USB-C Hub 3 u 1 DUB-V310

    DUB - V310 - 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter - DUB-V310 - Windows: 3 izlaza - sa HDMI - Macintosh: 3 izlaza - sa HDMI - podržava alternativno HDMI 1 4 in DisplayPort - VGA 1080p @ 60 Hz - HDCP 2 2 kompatibilan DUB - V310 - 3-in-1 USB-C to

    Vidi više
  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1610/E

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1610/E

    Wireless

    90,90 KM

    DOSTUPNO

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1610/E

    D-Link DAP-1610 - Wireless dual band AC range extender - 2 vanjske antene - Ethernet Port - radi sa bilo kojim WI-Fi routerom D-Link DAP-1610 - Wireless dual band AC range extender - 2 vanjske antene - Ethernet Port - radi sa bilo kojim WI-Fi routerom

    Vidi više
  • D-Link Eagle PRO range extender E15/E

    D-Link Eagle PRO range extender E15/E

    Wireless

    96,30 KM

    DOSTUPNO

    D-Link Eagle PRO range extender E15/E

    Wi-Fi 6 802 11ax pruža izuzetno brzu bežičnu konekciju s povećanim dometom i pouzdanošću / 1x gigabitni LAN port / Istovremena dual-band bežična veza sa brzinama do 1 - 5 Gbps / Proširenje postojećeg Wi-Fi dometa do 230 m2 Wi-Fi 6 802 11ax pruža izuzetno

    Vidi više Kupi
  • D-Link 6-in-1 USB-C Hub, DUB-M610

    D-Link 6-in-1 USB-C Hub, DUB-M610

    Hub

    112,50 KM

    DOSTUPNO

    D-Link 6-in-1 USB-C Hub, DUB-M610

    D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub - sa HDMI čitačem kartica i i napajanjem do 100W D-Link DUB-M610 6-in-1 USB-C Hub - HDMI rezolucija do Ultra-HD 4K @ 30Hz - Kompatibilan s USB-C i Thunderbolt 3 - Podržava DisplayPort alternativni način rada putem USB-C

    Vidi više
  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E

    Wireless

    112,50 KM

    DOSTUPNO

    D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E

    D-Link DAP-1620 - Wireless dual band AC range extender 2 vanjske antene - GE port - WPA - WPA2 - WPS - WEB GUI - prijenos podataka do 1200Mbps D-Link DAP-1620 - Wireless dual band AC range extender - 2 vanjske antene - GE port - WPA - WPA2 - WPS - WEB

    Vidi više
  • D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-601AV/E

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-601AV/E

    Mrežne kartice

    119,70 KM

    DOSTUPNO

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-601AV/E

    D-Link DHP-601AV paket uključuje 2x DHP-600AV powerline adaptere za prijenos signala GE LAN mreže preko naponskih kabela tj strujne mreže Dva adaptera u paketu par; Spajanje i Routera sa Max TV i sličnim uređajima bez kabela D-Link DHP-601AV paket uključuje

    Vidi više
  • D-Link bežični router DIR-842V2/E

    D-Link bežični router DIR-842V2/E

    Router

    122,40 KM

    DOSTUPNO

    D-Link bežični router DIR-842V2/E

    AC1200 Wi-Fi Gigabit Router / 802 11ac Wave 2 / 10/100/1000 Gigabit WAN / 4x 10/100/1000 Gigabit LAN / IEEE 802 11 ac/n/g/b/a wireless LAN / Concurrent dual-band wireless for connections up to 1200 Mbps / 4x external 5 dBi antennas Wireless AC1200 Wi-Fi

    Vidi više
  • D-Link USB-C HUB 8-in-1, DUB-M810

    D-Link USB-C HUB 8-in-1, DUB-M810

    Hub

    141,30 KM

    DOSTUPNO

    D-Link USB-C HUB 8-in-1, DUB-M810

    D-Link USB-C HUB - DUBM810 - 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery - 3x USB 3 0 SuperSpeed porta - Ultra HD video rezolucija 4K @ 30Hz - HDCO 2 2 kompatibilan D-Link USB-C HUB - DUBM810 - 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card

    Vidi više
  • D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

    Mrežne kartice

    146,70 KM

    DOSTUPNO

    D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

    D-Link DHP-P601AV powerline adapter 2 kom DHP-P600AV za prijenos signala Giga Ethernet LAN mreže preko naponskih kabela tj strujne mreže 1x 10/100 Mbps - s dodatnom utičnicom ne gubite utičnicu - QoS za VoIP - Video streaming D-Link DHP-P601AV powerline

    Vidi više
  • D-Link switch GO-SW-16G/E

    D-Link switch GO-SW-16G/E

    Switch

    161,10 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch GO-SW-16G/E

    16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop sa mogućnošću ugradnje u rack ormar - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - Napajanje vanjsko GO-SW-16G/E - 16xt 10/100/1000Mbps - 16xAuto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U -

    Vidi više
  • D-LINK EAGLE PRO AX1500 Smart Router R15

    D-LINK EAGLE PRO AX1500 Smart Router R15

    Router

    170,10 KM

    DOSTUPNO

    D-LINK EAGLE PRO AX1500 Smart Router R15

    Dual-Band AX1500 Wi-Fi 6 / 2 4 GHz up to 300 Mbps - 5 GHz up to 1201 Mbps / AI assistant / AI-based Mesh1 - Wi-Fi - and Traffic Optimisers / MU-MIMO OFDMA efficiency / Voice Control with Google/Alexa / WPA3 Wireless security Dual-Band AX1500 Wi-Fi 6 /

    Vidi više
  • D-Link Eagle PRO Mesh 2 pack, M15-2 pakiranje 2kom

    D-Link Eagle PRO Mesh 2 pack, M15-2 pakiranje 2kom

    Wireless

    297,00 KM

    DOSTUPNO

    D-Link Eagle PRO Mesh 2 pack, M15-2 pakiranje 2kom

    D-Link Eagle PRO Mesh 2 pack - M15-2 pakiranje 2kom D-Link Eagle PRO Mesh 2 pack - M15-2 pakiranje 2kom Osnovne karakteristike: Tip: unutrašnji Podržane brzine: 802 11a/b/g Frekvencija [GHz]: Dual band 2 - 4/5 GHz Način rada: AP Konektori: Priključci:

    Vidi više Kupi
  • D-Link switch smart, DGS-1100-16V2

    D-Link switch smart, DGS-1100-16V2

    Switch

    321,30 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch smart, DGS-1100-16V2

    D-Link DGS-1100-16V2 - 16-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch - Fanless - 802 1Q VLAN - 802 1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - 802 3 - 802 3u - 802 3x - SmartConsole - web based D-Link switch web upravljivi

    Vidi više
  • D-Link switch  web upravljivi DGS-1210-10

    D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10

    Switch

    333,00 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10

    DGS-1210-10 - 8 x 10/100/1000BASE-T - 2 x 100/1000 Mbps SFP - rackmount - fiksna konfiguracija - 1U - smart - Layer 2 - Napajanje unutarnje DGS-1210-10 - 8 x 10/100/1000BASE-T - 2 x 100/1000 Mbps SFP - rackmount - fiksna konfiguracija - 1U - smart - Layer

    Vidi više
  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP

    Switch

    393,30 KM

    DOSTUPNO

    D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP

    DGS-1008MP - 8x 10/100/1000Mbps - svi portovi su PoE - PoE output 30W/port 8 x Auto MDI/MDIX - desktop - fiksna konfiguracija - 1U - unamanaged - Layer 2 - 11 rackmonut - napajanje vanjsko DGS-1008MP - 8x 10/100/1000Mbps - svi portovi su PoE - PoE output

    Vidi više