Filter
Ključna riječ filtera:
  • Cisco(1)
  • HP(16)
  • Lenovo(7)
  • QNAP(2)
Cijena: 

Serveri i dodaci

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Dodaci

    45,00 KM

    DOSTUPNO

    Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

    Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C / odgovara svim HPE/ARUBA switchevima serija 1820 - 1930 - 2530 - 2540 - 2930F - 2930M - 3810M - 6100 - 6200F - 6300 - 8320 - 8325 i 8360 Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2

    Vidi više
  • SFP 1G LC LX 10km SM - J4859D 3rdParty

    SFP 1G LC LX 10km SM - J4859D 3rdParty

    Dodaci

    50,40 KM

    DOSTUPNO

    SFP 1G LC LX 10km SM - J4859D 3rdParty

    Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver J4859D-C / odgovara svim HPE/ARUBA switchevima serija 1820 - 1930 - 2530 - 2540 - 2930F - 2930M - 3810M - 6100 - 6200F - 6300 - 8320 - 8325 i 8360 Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver

    Vidi više
  • SRV DOD LN NET 2x1GB RJ45 LOM

    SRV DOD LN NET 2x1GB RJ45 LOM

    Serveri

    173,70 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD LN NET 2x1GB RJ45 LOM

    ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR530 - SR550 - SR570 - SR590 - SR850 - SR860 - SR950 ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650 - SR630 - SR530 - SR550 - SR570 -

    Vidi više
  • HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    Dodaci

    305,10 KM

    DOSTUPNO

    HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit

    HPE RPS 800W FS Plat Ht Plg Gen10 - Kompatibilnost: za sve ML i DL servere Gen9 serije 300 HPE RPS 800W FS Plat Ht Plg Gen10 - Kompatibilnost: za sve ML i DL servere Gen9 serije 300

    Vidi više
  • SRV DOD HPE HDD 3,5

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SATA 2TB 7.2K LP

    Dodaci

    368,10 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SATA 2TB 7.2K LP

    SRV DOD HPE HDD 3 - 5 SATA 2TB 7 2K LP SRV DOD HPE HDD 3 - 5 SATA 2TB 7 2K LP

    Vidi više
  • SRV DOD HPE HDD 2,5

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 600GB 10K 12G Gen9/Gen10

    Dodaci

    374,40 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 600GB 10K 12G Gen9/Gen10

    HPE HDD 2 - 5 SAS 600GB 10K 12G - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 2 5 šasiju HPE HDD 2 - 5 SAS 600GB 10K 12G - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 2 5 šasiju

    Vidi više
  • SRV DOD LN MEM 8GB UDIMM DDR4 2666 MHz ST50

    SRV DOD LN MEM 8GB UDIMM DDR4 2666 MHz ST50

    Serveri

    379,80 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD LN MEM 8GB UDIMM DDR4 2666 MHz ST50

    Memorija ThinkSystem 8GB TruDDR4 2666MHz 1Rx8 - 1 2V UDIMM za server: ST50 Memorija ThinkSystem 8GB TruDDR4 2666MHz 1Rx8 - 1 2V UDIMM za server: ST50

    Vidi više
  • SRV DOD LN RPS 750W Platinum HS

    SRV DOD LN RPS 750W Platinum HS

    Serveri

    397,80 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD LN RPS 750W Platinum HS

    Lenovo Think System 750W230/115V Platinum HS PSU kompatibilno sa serverima: SR650 - SR630 - SR550 - SR530 - ST550 - SR850 - SR860 - SR950 - SR590 - SR570 - Lenovo Think System 750W230/115V Platinum HS PSU kompatibilno sa serverima: SR650 - SR630 - SR550

    Vidi više
  • HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit

    Dodaci

    412,20 KM

    DOSTUPNO

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit

    HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit

    Vidi više
  • SRV DOD HPE HDD 3,5

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SAS 300GB 15K LFF

    Dodaci

    424,80 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD HPE HDD 3,5" SAS 300GB 15K LFF

    Vidi više
  • SRV DOD HPE HDD 2,5

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 1.2TB 10K 12G Gen9/Gen10

    Dodaci

    456,30 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 1.2TB 10K 12G Gen9/Gen10

    HPE HDD 2 - 5 SAS 1 2TB 10K 12G - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 2 5 šasiju HPE HDD 2 - 5 SAS 1 2TB 10K 12G - Kompatibilnost HPE serveri Gen10 za 2 5 šasiju

    Vidi više
  • STORAGE QNAP NAS TS-233

    STORAGE QNAP NAS TS-233

    Dodaci

    557,10 KM

    DOSTUPNO

    STORAGE QNAP NAS TS-233

    TS-233 - 2 bay ARM 4-core Cortex-A55 2 0GHz processo - 2GB RAM - 1x GbE ; 1x USB3 2 Gen1 - 2x USB2 0 - RAID 0/1 - JBOD - iSCSI Target - Real-time Remote Replication - QVR Elite - JAM 24mj Više na: https://www qnap com/en/product/ts-233 TS-233 - 2 bay

    Vidi više Kupi
  • SRV DOD HPE HDD 2,5

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 2.4TB 12G 10K

    Dodaci

    665,10 KM

    DOSTUPNO

    SRV DOD HPE HDD 2,5" SAS 2.4TB 12G 10K

    SRV DOD HPE HDD 2 - 5 SAS 2 4TB 12G 10K SRV DOD HPE HDD 2 - 5 SAS 2 4TB 12G 10K

    Vidi više
  • HPE MicroSvr Gen10+ E-2224 16G NHP Svr

    HPE MicroSvr Gen10+ E-2224 16G NHP Svr

    Serveri

    1.227,60 KM

    DOSTUPNO

    HPE MicroSvr Gen10+ E-2224 16G NHP Svr

    HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus Intel Xeon E-2224 Quad-Core 3 40GHz 8MB 16GB 1 x 16GB PC4 DDR4 2666MHz UDIMM 4 x Non-Hot Plug 3 5in Smart Array S100i SATA No Optical 180W 1yr Next Business Day Warranty HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus Intel Xeon

    Vidi više
  • SRV HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 8G NHP Svr

    SRV HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 8G NHP Svr

    Serveri

    1.480,50 KM

    DOSTUPNO

    SRV HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 8G NHP Svr

    HPE ML30 Gen10 Intel Xeon E-2224 Quad-Core 3 40GHz 8MB 8GB 1 x 8GB DDR4 2666V-E UDIMM 4 x Non-Hot Plug 3 5in Large Form Factor Smart Array S100i No Optical 350W 3yr Parts 1yr Onsite Warranty HPE ML30 Gen10 Intel Xeon E-2224 Quad-Core 3 40GHz 8MB 8GB 1

    Vidi više
  • SRV HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 16G 8SFF Svr

    SRV HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 16G 8SFF Svr

    Serveri

    2.415,60 KM

    DOSTUPNO

    SRV HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 16G 8SFF Svr

    HPE ProLiant ML30 Gen10 Intel Xeon E-2224 Quad-Core 3 40GHz 8MB 16GB 1 x 16GB DDR4 2666V-E UDIMM 8 x Hot Plug 2 5in Small Form Factor Smart Array S100i Max 4 x SATA No Optical 500W 3yr Parts 1yr Onsite Warranty HPE ProLiant ML30 Gen10 Intel Xeon E-2224

    Vidi više
  • SRV LN ST50 E-2224G 8GB 2X1TB 240GB

    SRV LN ST50 E-2224G 8GB 2X1TB 240GB

    Serveri

    2.739,60 KM

    DOSTUPNO

    SRV LN ST50 E-2224G 8GB 2X1TB 240GB

    ST50 - Intel Xeon E-2224G 4C 3 5GHz 8MB Cache/71W - 1x8 GB ECC RAM 2666MHz max 4 64 GB - SW RAID 0 - 1 - 10 - 5 - 2x 1TB SATA 7 200 rpm - 1x 240GB SSD S4510 - 3 5 NHS4 - DVDRW - 1x 1GB LAN - 250 W - Tower 4U - Jamstvo 36 Lenovo ThinkSystem ST50 - Intel

    Vidi više Kupi
  • Server Lenovo SR530 Xeon Silver 4208 16GB

    Server Lenovo SR530 Xeon Silver 4208 16GB

    Serveri

    3.555,90 KM

    DOSTUPNO

    Server Lenovo SR530 Xeon Silver 4208 16GB

    SR530 - Xeon Silver 4208 8C 2 1GHz 11 00MB Cache/85W - 16GB DDR4 2933 Mhz - NO HDD 2 5in SATA/SAS max 8 - 530-8i RAID 0 - 1 - 10 - 5 - 50 - 6 - 60 - 1x 750W - XCC Enterprise - Tooless Rails - 2x 1GB LAN - Rack 1U - Jamstvo 36 - Lenovo Thinksystem SR530

    Vidi više
  • SRV LN SR250 Intel Xeon E-2224G 16GB 240GBx2 2.5

    SRV LN SR250 Intel Xeon E-2224G 16GB 240GBx2 2.5" 450W

    Serveri

    3.599,10 KM

    DOSTUPNO

    SRV LN SR250 Intel Xeon E-2224G 16GB 240GBx2 2.5" 450W

    Server SR250 - 1x Intel Xeon E-2224G 4C 3 4GHz - 1x16 GB UDIMM 2666 MHz max4128 GB - Onboard SATA - SSD 240GBx2 - 2 5 HS 8 - NO ODD - 2x GB LAN - 1x450W HS - XCC Standard - Rack 1U - Jamstvo 36 SR250 - 1x Intel Xeon E-2224G 4C 3 4GHz - 1x16 GB UDIMM 2666

    Vidi više Kupi
  • HPE DL360 Gen10 4210 1P 16G NC 8SFF Svr

    HPE DL360 Gen10 4210 1P 16G NC 8SFF Svr

    Serveri

    3.729,60 KM

    DOSTUPNO

    HPE DL360 Gen10 4210 1P 16G NC 8SFF Svr

    HPE ProLiant DL360 Gen10 Intel Xeon-S 4210 10-Core 2 20GHz 13 75MB 16GB 1 x 16GB PC4-2933Y-R DDR4 RDIMM 8 x Hot Plug 2 5in Small Form Factor Smart Carrier Smart Array P408i-a NC 500W 3yr Next Business Day Warranty HPE ProLiant DL360 Gen10 Intel Xeon-S

    Vidi više
  • HPE DL360 Gen10 8SFF NC CTO Svr

    HPE DL360 Gen10 8SFF NC CTO Svr

    Serveri

    3.767,40 KM

    DOSTUPNO

    HPE DL360 Gen10 8SFF NC CTO Svr

    HPE ProLiant DL360 Gen10 Intel Xeon-S 4208 8-Core 2 10GHz 11MB 16GB 1 x 16GB PC4-2933Y-R RDIMM 8 x Hot Plug 2 5in Small Form Factor Smart Carrier Smart Array P408i-a NC 500W 3yr Next Business Day Warranty HPE ProLiant DL360 Gen10 Intel Xeon-S 4208 8-Core

    Vidi više
  • STORAGE QNAP NAS TS-1232PXU-RP-4G

    STORAGE QNAP NAS TS-1232PXU-RP-4G

    Dodaci

    3.893,40 KM

    DOSTUPNO

    STORAGE QNAP NAS TS-1232PXU-RP-4G

    TS-1232PXU-RP-4G - AL324 64-bit ARM Cortex-A57 4-core 1 7GHz - 1×4GB DDR4 - 512MB Flash MEM - 0HDD max 12x 2 5/3 5 SATA HDD - RAID 0/1/5/6/10/5 JBOD - 4x USB 3 2 - 2x 2 5Gb LAN - 2× 10GBE SFP+ - 1x PCI-E - Rack 2U - garancija 36 mj TS-1232PXU-RP-4G -

    Vidi više Kupi
  • SRV HPE ML350 Gen10 4208 1P 16G 8SFF

    SRV HPE ML350 Gen10 4208 1P 16G 8SFF

    Serveri

    4.121,10 KM

    DOSTUPNO

    SRV HPE ML350 Gen10 4208 1P 16G 8SFF

    HPE ProLiant ML350 Gen10 Intel Xeon-S 4208 8-Core 2 10GHz 11MB 16GB 1 x 16GB PC4-2933Y-R DDR4 RDIMM 8 x Hot Plug 2 5in Small Form Factor Smart Carrier Smart Array P408i-a SR No Optical 800W 3yr Next Business Day Warranty HPE ProLiant ML350 Gen10 Intel

    Vidi više
  • SRV HPE DL380 Gen10 4208 1P 32G NC 8SFF Svr

    SRV HPE DL380 Gen10 4208 1P 32G NC 8SFF Svr

    Serveri

    4.512,60 KM

    DOSTUPNO

    SRV HPE DL380 Gen10 4208 1P 32G NC 8SFF Svr

    HPE ProLiant DL380 Gen10 Intel Xeon-S 4208 8-Core 2 10GHz 11MB 32GB 1 x 32GB PC4-2933Y RDIMM 8 x Hot Plug 2 5in Small Form Factor Smart Carrier Smart Array P408i-a SR NC No Optical 500W 3yr Next Business Day Warranty HPE ProLiant DL380 Gen10 Intel Xeon-S

    Vidi više
  • SRV LN SR650 Xeon Silver 4210 16GB 750W

    SRV LN SR650 Xeon Silver 4210 16GB 750W

    Serveri

    4.533,30 KM

    DOSTUPNO

    SRV LN SR650 Xeon Silver 4210 16GB 750W

    SR650 - Xeon Silver 4210 10C 2 2GHz 13 75MB Cache/85W - 16GB DDR4 26666 Mhz - NO HDD 2 5in SATA/SAS max 816 - 930-8i 2GB FLASH RAID 0 - 1 - 10 - 5 - 50 - 6 - 60 - 1x750W - XCC Enterprise - Tooless Rails - NO LAN - Rack 2U - Jamstvo 36 - Lenovo Thinksystem

    Vidi više
  • SRV HPE DL380 Gen10 4210 32GB 8SFF

    SRV HPE DL380 Gen10 4210 32GB 8SFF

    Serveri

    4.677,30 KM

    DOSTUPNO

    SRV HPE DL380 Gen10 4210 32GB 8SFF

    HPE Solution Server ProLiant DL380 Gen10 - Intel Xeon-S 4210 10-Core 2 20GHz 14MB - 32GB 1 x 32GB DDR4 2933MHz RDIMM - slots:12 - 0x HDD do 8x Hot Plug 2 5 - P408i-a SR Gen10 2-ports RAID: 0/1/10/5 - 4x 1Gb LAN - 500W - rack 2U - Jamstvo 36mj HPE Solution

    Vidi više