NET SFP transceiver J9150D-C

- 4,71%
Šifra:0001231447
Na zalihama
Garancija (mjeseci): 36   P/N: J9150D-C
Gotovinom/virmanom - 10% : 32,40 KM
Jednokratno karticom - 5% : 34,20 KM
Redovna cijena; Karticom na rate: 36,00 KM
(Rata već od: 3,00 KM )

Dodatne informacije

Opis

SFP transceiver 10G SFP+ LC SR, Optička vlakna, 10 Gbit/s, 300 m, kompatibilan sa ARUBA uređajima

SFP transceiver 10G SFP+ LC SR, Optička vlakna, 10 Gbit/s, 300 m, kompatibilan sa ARUBA uređajima

Konektori:
Sučelje: SFP+

Ostale karakteristike:
Konektor optičkog vlakna: LC
Maksimalna udaljenost prijenos: 300
Tip kabela: Multimode - MMF