SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan

- 51,40%
Šifra:0001214542
DOSTUPNO
Garancija (mjeseci): 36   P/N:GLC-SX-MMD-C
Stara cijena 50,00 KM
(Cijena niža za: 25,70 KM)
Gotovinom/virmanom - 10% 24,30 KM
Jednokratno karticom - 5% 25,65 KM
Redovna cijena; Karticom na rate 27,00 KM
(Rata već od: 2,25 KM )

Dodatne informacije

Opis

SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1.25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector

SFP transceiver GLC-SX-MMD Cisco kompatibilan / 1.25GBps / 850nm / 500m / 1000Base-SX / Duplex LC connector

Konektori:
Sučelje: SFP

Ostale karakteristike:
Konektor optičkog vlakna: LC
SFP standard: SX
Maksimalna udaljenost prijenos: 500
Tip kabela: Multimode - MMF