Filter kategorija
  • Pasivna(2)

Jyh Eng Technology

Artikla po stranici:  6 12 18 24 30
Sortiraj:  Artikl Cijena Datum

  • LAN JYH prespojni kabel 1m RJ45, sivi

    LAN JYH prespojni kabel 1m RJ45, sivi

    Prespojni kablovi

    2,70 KM

    Artikl je DOSTUPAN za online kupovinu

    LAN JYH prespojni kabel 1m RJ45, sivi

    UTP Cat 5E - Duljina 1 m - Boja sivi AKCIJSKA CIJENA DO ISTEKA ZALIHA!!! Prespojni kabel sa priključnicama kategorije Cat 5E - dužine 1m - neoklopljeni UTP - sive boje Osnovne karakteristike: Duljina [m]: 1 Boja: sivi

    Vidi više
  • Mega prespojni mrežni kabel optički 3m, LC-LC, OM3

    Mega prespojni mrežni kabel optički 3m, LC-LC, OM3

    Prespojni kablovi

    15,30 KM

    Artikl je DOSTUPAN za online kupovinu

    Mega prespojni mrežni kabel optički 3m, LC-LC, OM3

    Patch kabel optički MM - LC/LC - OM3 - 3m Patch kabel optički MM - LC/LC - OM3 - 3m Osnovne karakteristike: Vrsta kabela: Optički Kategorija: OM3 Dužina [m]: 3 Konektori: LC

    Vidi više